Кабінет головного болю

Кабінет функціонує з метою покращання медичної допомоги населенню, що страждає на різного генезу цефалгії. Діагностика і диференційна діагностика цефалгій здійснюється за діючою класифікацією із застосуванням критеріїв та алгоритмів сучасної світової медичної практики. Для цього використовуються практично всі необхідні, зосереджені в діагностичному центрі лабораторні, інструментальні та апаратні методи і методики. Лікування головного болю проводиться із використанням високоефективних сучасних препаратів та немедикаментозних методів терапії в умовах денного стаціонару. Для кожного хворого підбираються індивідуальні схеми, як протирецидивного характеру, так і лікування больових нападів, що в подальшому дозволяє пацієнтам контролювати свій біль самостійно, або ж позбутися головного болю на той чи інший період.


Окрім діагностики та сучасного лікування пацієнтів, в завдання кабінету входить навчально-методична робота серед лікарів міста й області та просвіт¬ницька робота серед населення міста з проблем головного болю.

Перелік нозологічних форм та хворобливих станів, які підлягають консультації у спеціалізованому неврологічному кабінеті головного болю
Ідіопатичні(відносно первинні) цефалгії:
• мігрень, за виключенням ускладнених форм (мігренозний статус, мігренозний інсульт);
• головний біль напруження;
• кластерний головний біль та хронічна пароксизмальна гемікранія;
• різноманітні головні болі, не пов’язані із структурними пошкодженнями;
• ідіопатична краніальна невралгія.
Симптоматичні (вторинні) цефалгії:
• Післятравматичний головний біль;
• Головний біль, викликаний судинними розладами, які не потребують термінової госпіталізації;
• Головний біль, пов’язаний із внутрішньочерепними процесами несудинного генезу, що не потребують термінової госпіталізації;
• Головний біль, пов’язаний із застосуванням, або відміною хімічних речовин;
• Головний біль, при патології структур голови та шиї, яка не потребує хірургічного лікування;
• Симптоматична краніальна невралгія.
Інші некласифіковані головні болі.


Головні болі неясного походження (з метою уточнення діагнозу)

Панічні,тривожні,диссомнічні розлади (різного генезу)

Головокружіння неуточненого генезу

Коливання АТ

Хронічні болі в спині

Пацієнти,що звернулись в Центр головного болю,отримують необхідні обстеження,консультацію і призначення лікування уже в перший день.Потім вони спостерігаються на протязі місяця з метою апаратного і лікарського контролю параметрів роботи мозку,ссс,впливу медикаментозних препаратів і підбору мінімально необхідної дози.Пацієнт має доступ до лікаря щоденно при необхідності по телефону.

При хронічних головних болях і зловживанням знеболюючими препаратами по міжнароднимстандартам рекомендовано лікування і спостереження лікаря до 6 міс. 

Запись на прием

Ф.И.О. пациента:
К какому специалисту? :


Контактный телефон: