з 12.02.2018 по 17.02.2018 р.

(Пирогова, 45)

П. І. Б. ЛІКАРЯСПЕЦІАЛЬНІСТЬПн Вт Ср Чт Пт Сб 
  Журавель Тамара ДмитрівнаПедіатр14:00-18:009:00-14:0014:00-18:009:00-14:0014:00-18:00
  Суханова Наталія ВікторівнаПедіатр

9:00-14:00

13:00-18:009:00-14:0013:00-18:009:00-14:00
  Сидорук Олексій МихайловичПедіатр

14:00-18:00

9:00-13:0014:00-18:009:00-13:0014:00-18:009:00-14:00
  Рудакова Світлана ВіталіївнаПедіатр9:00-14:0014:00-18:009:00-14:0014:00-18:009:00-14:009:00-14:00
  Ріщук Світлана МиколаївнаНевролог дитячий
16:00-18:009:00-11:0016:00-18:0016:00-18:00
  Мерзенюк Тетяна ОлександрівнаПсихолог16:00-18:00


16:00-18:00
  Марценюк Наталія ВолодимирівнаНевролог дитячий16:00-18:00



9:00-14:00
  Кравцова Ірина ПетрівнаДерматолог дитячий14:00-18:009:00-15:0014:00-18:00
9:00-15:00
  Гаєвик Ірина ВасилівнаКосметолог
15:00-18:00
15:00-18:0015:00-18:00
  Пустоваренко Валерія ОлександрівнаДерматолог9:00-14:00
9:00-14:009:00-15:00
9:00-14:00
  Коцур Людмила ДмитрівнаАлерголог дитячий





  Пентюк Ганна ПетрівнаЕндокринолог дитячий9:00-11:00


16:00-18:00
  Сінельник Таїсія ВолодимирівнаКардіолог
16:30-18:00
16:30-18:00
9:00-14:00
  Росощук Оксана ВолодимировичКардіолог
9:00-11:00



  Кравчук Ірина ІванівнаГінеколог дитячий16:30-18:00
16:30-18:00
16:30-18:00
  Черній Мирослава МихайлівнаОкуліст дор.9:00-14:0014:00-18:009:00-14:0014:00-18:009:00-14:009:00-14:00
  Гук Світлана ВолодимирівнаОкуліст дитячий14:10-18:009:00-14:0014:10-16:009:00-14:0014:10-18:00
  Криштоф Віта МиколаївнаЛОР дитячий з 3-х років





Барціховський Кирило АндрійовичЛОР дорослий15:00-18:00
15:00-18:00
15:00-18:00
  Бойко Вадим ІгоровичЛОР дит9:00-13:3015:30-18:009:00-13:3015:00-18:0015:30-18:009:00-14:00
  ДЕРУНЕЦЬ Ірина ВолодимирівнаЛОР дит





  Кислощук Тетяна АнатоліївнаСурдолог9:00-14:0015:00-18:00
9:00-13:009:00-14:00
  Ляховченко Сергій АнатолійовичХірург дитячий9:00-15:009:00-15:0012:30-18:009:00-15:009:00-15:309:00-14:00
 ТАНАНЧУК Марина ІванівнаХірург дитячий





 Гончарук Ігор ВасильовичХірург15:30-18:0015:30-18:009:00-12:0015:30-18:00

  Сорока Ірина ПетрівнаГастроентеролог9:00-14:009:00-15:00

9:00-15:00
  Самойлова Тамара ВікторівнаГастроентеролог

12:00-18:009:00-15:00

  Горчук Олег ПетровичХірург/Проктолог9:00-14:009:00-14:00



 ЛИСЕНКО Роман ВікторовичХірург
14:00-18:009:00-14:009:00-14:009:00-14:009:00-14:00
  Рибачук Володимир ІвановичПроктолог


14:00-18:00

  Кирилюк Лілія ІванівнаЛікар УЗД9:00-16:009:00-16:009:00-16:009:00-16:009:00-18:00
  Розгон Ірина ЛеонідівнаЛікар УЗД9:00-18:009:00-16:009:00-16:009:00-16:009:00-16:00
Сафанюк Ліліана ВікторівнаЛікар УЗД
16:30-18:0016:30-18:0016:30-18:00
9:00-14:00
  Служивий Андрій ОлександровичЛікар УЗД





  Бенюк Лілія ВолодимирівнаЛікар фізіотерапевт11:00-18:0011:00-18:009:00-16:009:00-16:0011:00-18:00
  Яковишен Руслан ОлександровичМасажист10:00-16:0010:00-16:0010:00-16:0010:00-16:0010:00-16:00


 

Запись на прием

Ф.И.О. пациента:
К какому специалисту? :


Контактный телефон: