ФАКТИ, ЩО ЗАХИЩАЮТЬ ЖИТТЯ

Факти щодо захисту життя включають відомості про ризик для здоров*я і життя дітей, а також рекомендації з їх попередження.

Існують певні основні правила з охорони життя дитини, які відомі любому лікарю і які в любому суспільстві має знати кожна сім я..

Є певна кількість дітей, які страждають від хвороб і неповноцінного розвитку. Причини, що призводять до таких станів багато, одна із причин полягає в тому, що багато батьків не володіють знаннями про охорону здоров я та гармонійний розвиток дітей.

Стан здоров*я дітей та жінок суттєво покращиться, якщо жінки будуть захищатись від вагітності до 18 років і старше 35 років, їх організм не будуть виснажувати аборти і проміжки між вагітностями будуть більшими ніж 2 роки.Для зниження ризику, що пов'язаний із народженням дитини, вагітні жінки мають звертатись у жіночі консультації або до медичних працівників на самих ранніх термінах вагітності, краще всього до 12-го тижня.

Ідеальною і єдиною їжею до 5,5-6 місяців життя є молоко матері. У подальшому помимо грудного молока дитина має отримувати також рідкі блюда, каші. Однак грудне вигодовування треба продовжити до 2-х років життя.

До 3-х років життя діти мають особливі потреби у харчуванні, їх необхідно годувати 5 разів на добу їжею, що збагачена вітамінами А, С, добавляти в їжу жири тваринного та рослинного походження., а їжа має бути різноманітною.

Діти швидко навчаються до різноманітних звичок. Для нормального розумового розвитку дітям необхідні, перш за все, любов і увага дорослих.

Важлива роль в розвитку дитини належать іграм, руховій активності. Всі батьки повинні вміти розпізнавати тривожні признаки, що свідчать про відхилення в розвитку дитини. Дитина, що залишена без уваги і нагляд, може за лічені хвилини причинити собі або оточуючим серйозні пошкодження.

Дорожньо- транспортні пригоди, нещасні випадки-найбільш часті причини травм та загибелі дітей. Діти не повинні грати з мілкими предметами, вони повинні бути захищені від падіння зі сходів, балконів, вони можуть легко отримати опіки і отруєння-практично завжди із-за безпечності батьків.

Імунізація захищає дітей від цілого ряду інфекційних захворювань, які можуть загрожувати і здоров*ю і життю. Для забезпечення повноцінного захисту потрібно робити щеплення.

Кишкові інфекції особливо небезпечні для дітей раннього віку тому, що вони ведуть до втрати великої кількості рідини і солей у наслідок рвоти і проносу. Обезводнення організму дитини може загрожувати його життю. А тому з самого початку шлунково-кишкового захворювання дитині треба давати багато пити і годувати за потребою. Є спеціальні засоби-суміш глюкози і солей. для приготування розчинів, якими треба поїти дітей.

Кашель як прояв простуди або вірусних інфекцій дихальних шляхів може припинитись і без спеціального лікування. Але часте дихання може бути проявом запалення легенів. У таких випадках необхідна консультація лікаря.

Більше половини всіх захворювань дитячого віку викликані бактеріями, які потрапляють в організм дитини з водою, їжею. Важливим є дотримання правил загальної гігієни, що є головною умовою попередження захворювання дитини.

СНІД (синдром набутого імуно-дефіциту) смертельна хвороба, що викликається вірусом ВІЛ (вірус імунодефіциту людини). У світі постійно збільшується кількість новонароджених, що мають зараження уже в утробі матері. Ураження матері є можливим через статеві контакти або через заражену кров. Людям, що впевнені, що ні вони, ні їх сексуальні партнери не заражені, і вони не мають інших сексуальних партнерів, не загрожує ураження СНІД-ом.

Не допустимо вагітним жінкам, матерям, що годують груддю палити, інакше вони перетворюють своїх дітей в пасивних курильників.

Алкоголь в любих кількостях є шкідливим для плоду. Його вживання приводить до грубого порушення внутрішньоутробного розвитку. Алкоголізм в родині-головна загроза для нормального розвитку дитини.

Наркотики, при вживанні матір*ю, в більшій мірі. ніж алкоголь, порушують нормальний розвиток плоду. З наркоманією підлітків пов'язаний високий ризик захворювання на СНІД (ранні статеві контакти і ризик ранньої вагітності у дитини, що є завідомо хворою).

В *Альтамедіка плюс* є можливість більш детально отримати відомості з питань, що можуть виникнути після отриманої інформації.

 

Запись на прием

Ф.И.О. пациента:
К какому специалисту? :


Контактный телефон: