ДИТИНА ЗАХВОРІЛА?


ВИКЛИКАЙТЕ ДОДОМУ ЛІКАРЯ-ПЕДІАРТА МЦ “АЛЬТАМЕДІКА ПЛЮС”!

Виростити здорову дитину - це головне завдання батьків, але яке ж воно непросте. Як тяжко буває, коли маленькі хворіють! Вони ж зачасту не можуть самі сказати, що болить, де болить. Страждають мовчки — горять в температурі, заходяться кашлем... Батькам тягнути час чи пускати лікування на самоплив ні в якому разі не можна, при такому підході можливі серйозні ускладення. Слід терміново викликати додому лікаря-педіатра. Якщо ви скористаєтесь допомогою професіоналів із МЦ “Альтамедика плюс”, то ваш добрий лікар приїде на машині дуже скоро (у межах міста), а в руках у нього буде чарівна сумка-помагайка.

-На виклики їдуть високопрофесійні лікарі-педіатри у всеозброєнні, - зазначила Наталя Суханова, завідувач педіатричним відділенням МЦ “Альтамедіка плюс”, переможець обласного конкурсу “Педіатр року”. - Ми сформували спеціальну “Сумку педіатра на виклик”. Там є тонометр, термометр, одноразовий інструментарій, маска, бахіли і, головне, медпрепарати, призначені для діагностування і лікування деяких інфекційних захворювань. На місці виявляємо грип А і Б, ротавірусну та аденовірусну інфекцію, кишковий грип, ацетономічний сидром та ін. Для цього використовуємо європейські експрес-тести, перевіряємо сечу, кал і слиз із носа дитини і відразу бачимо результат.

...Оленці всього рік “з копійками”, в неї різко підвищилась температура. Нежиті і кашлю в дитини немає. Що це — респіраторна інфекція, тобто початок захворювання верхніх дихальних шляхів, чи, можливо, інфекція сечовивідних шляхів? Прямо біля ліжечка педіатри “Альтамедики плюс” зробили Оленці цитотест і виявили ацетон сечі. Призначили відповідну тактику лікування...

Спеціалісти “Альтамедики плюс” під час виклику діагностують дитячі хвороби і при необхідності проводять консультації із вузькопрофільними спеціалістами — хірургом, отоларингологом, дерматологом, дитячим неврологом, офтальмологом (кого ще дописати?)

Згідно із наказом Мінохоронздоров.я у МЦ “Альтамедика плюс” приготували програми комплексного обслуговування дітей першого року життя. Це динамічне спостереження за розвитком дитини в домашніх умовах з консультацією спеціалістів, проведенням лабораторних обстежень та ін. Програма передбачає закріплення постійного педіатра за дитиною, консультації у телефонному режимі, значні знижки за повний пакет послуг тощо.

Школа здорової сім.ї”, організована у МЦ “Альтамедика плюс”, допомагає тим матусям і татусям, які чекають дитину або зовсім недавно стали батьками. Це цикл лекцій і практичних занять від досвідчених педіатрів.

-Заняття подобаються чоловікам, адже лікарі орієнтують молодих мам на приготування домашньої їжі - голубців, борщів, котлет та інших страв, набагато корисніших за напівфабрикати із найближчого супермаркета, - жартує Богдан Шевня, головний лікар МЦ “Альтамедика плюс”. - А якщо серйозно, то в “Школі здорової сім.ї” розглядаються актуальні питання: здорове харчування жінок під час вагітності та після пологів; грудне вигодовування немовлят; догляд за новонародженою дитиною; вакцинація; загрозливі стани дитини; перша допомога; основні захворювання раннього дитячого віку.

...І на завершення — реальна розповідь молодої мами Вікторії. Довгим маршрутом по вінницьких лікарнях пройшла вона із семирічним сином Владиком, коли у дитини заболів живіт. Спочатку жінка звернулась до сімейного лікаря на Першотравневій з проханням направити Влада на консультацію до гастроентеролога. Годину простояла у черзі. Але сімейний лікар пояснив, що без пепереднього обстеження до гастроентеролога не потрапиш. Два дні Віка з сином витратила на здачу аналізів крові, сечі, кала, УЗД і на отримання результатів. Ще раз прийшла до сімейного лікаря, ще раз вистояла чергу і нарешті взяла направлення до гастроентеролога у Центр матері і дитини на Старому місті. Записалась на прийом. Але лікар не зміг їх прийняти, і Віку з Владом направили в обласну дитячу лікарню. У молодої мами терпець урвався!

-Я працюю, скільки я можу відпрошуватись з роботи?!- розповідала жінка з обуренням. - Тиждень часу витратила, а лікарняного мені так ніхто і не дав. Сьогодні, в суботу, я прийшла у “Альтамедику плюс”, за дві години пройшла УЗД, педіатра, була у гастроентеролога вищої категорії Сороки Ірини Петрівни. Вона виявила у Владика дискінезію жовчовивідних шляхів, виписала рецепти, призначила лікування, розповіла про профілактику. Через місяць перевіримось у Ірини Петрівни, думаю, це буде так само швидко і ефективно...

Отже, якщо ваша дитина змінилась, стала капризною, погано спить, погано їсть, швидко втомлюється, якщо у неї з.явились: біль, висока температура, кашель, блювота, кишкові розлади, висипання на шкірі, збільшення лімфатичних вузлів— це означає, що необхідно звернутись до дитячого лікаря-педіатра. У МЦ “Альтамедика плюс” вашу дитину лікуватимуть педіатри вищої і першої кваліфікаційної категорії.

Крім того, у МЦ “Альтамедика плюс” проводять консультації для дітей і дорослих: педіатр, невропатолог, лор, алерголог, офтальмолог, дерматолог, хірург-ортопед, проктолог, ендокринолог, гастроентеролог, масажист. Усі види аналізів та УЗД.

Адреса МЦ “Альтамедіка плюс”: м. Вінниця, вул Пирогова, 45 (зупинка тролейбуса “Ринок “Урожай”). Запис за телефоном: 52-00-42, 52-00-55. Моб. 098 555 02 02 .

 

Запись на прием

Ф.И.О. пациента:
К какому специалисту? :


Контактный телефон: