ФАКТИ, ЩО ЗАХИЩАЮТЬ ЖИТТЯ

Факти щодо захисту життя включають відомості про ризик для здоров*я і життя дітей, а також рекомендації з їх попередження.

Існують певні основні правила з охорони життя дитини, які відомі любому лікарю і які в любому суспільстві має знати кожна сім я..

Є певна кількість дітей, які страждають від хвороб і неповноцінного розвитку. Причини, що призводять до таких станів багато, одна із причин полягає в тому, що багато батьків не володіють знаннями про охорону здоров я та гармонійний розвиток дітей.

Стан здоров*я дітей та жінок суттєво покращиться, якщо жінки будуть захищатись від вагітності до 18 років і старше 35 років, їх організм не будуть виснажувати аборти і проміжки між вагітностями будуть більшими ніж 2 роки.

Подробнее...
 
Головний біль напруги


Головний біль напруги-самий розповсюджений вид головної боліВона немає таких яскравих і незвичайних проявів як мігрень або кластер ний головний біль,вона «банальна» і не викликає значної тривоги на перших порахГоловний біль напруги добре знімається знеболюючими препаратамиІ саме тому вона найбільш « коварна»:її починають лікувати лише тоді,коли не допомагають звичайні ліки або їх кількість стає значно великою.

Головний біль напруги-це зазвичай,ниючірозпираючі двобічні болі в скроневих ділянках,або тімяних,або лобнихВони рідко супроводжуються нудотою або головокружіннямВони можуть виникати при перевтомі,зміні погоди,порушеннях режимів життяВони до певного часу не порушують трудодіяльність,не заважають житиВони можуть і пройти саміАле,якщо причина болі залишається і є схильністю до больових дисфункцій,а також якщо прийом знеболюючих засобів стає щотижневим-болі частішають і стають більш інтенсивнимиЛіки для зняття болю приймаються в великих кількостях і поступово стають більш сильнимиІ,врешті решт,настає момент,коли біль майже завжди присутній,періодично посилюється до нестерпної.

Подробнее...
 
Ацетон

Ацетонемический синдром (АС) - совокупность симптомов, которые обусловлены повышением содержания в сыворотке крови кетоновых тел: ацетона, ацетоуксусной и β-оксимасляной кислот - продуктов неполного окисления и распада жирных кислот и кетогенных аминокислот, которые образуются при ферментации пищевых масс, содержащих определенные сорта жиров и белков.

Это патологическое состояние, встречающийся преимущественно в детском возрасте. Способствуют развитию кетоза у детей особенности их обмена веществ: снижение интенсивности процессов утилизации кетоновых тел, меньшее количество запасов гликогена в печени при более высоком уровне обменных процессов.

Подробнее...
 
Стоматити

Стоматити - це загальна назва хвороб слизової оболонки порожнини рота. Іноді стоматити супроводжують гострі інфекційні хвороби – такі , як кір або скарлатина, герпетична, ентеровірусна інфекції, деякі хвороби шкіри і крові, авітамінози. Однак стоматит можна «заробити» і в результаті хімічного впливу на слизову оболонку рота - наприклад, при попаданні на неї кислот і лугів, у тому числі побутових. Іноді «поштовхом» до появи цієї проблеми стає вживання дуже гарячої їжі, погана гігієна, а також тривалий прийом лікарських препаратів, у тому числі антибіотиків.

Що ж робити, якщо ви помітили ознаки стоматиту? Звичайно, йти до лікаря. Адже запорука успіху - встановлення причини, що викликала стоматит, а поставити діагноз правильно може лише кваліфікований фахівець. Вся біда в тому, що у разі відсутності лікування або неправильного самолікування захворювання може прогресувати, перейти в хронічну форму, викликати ускладнення.

Подробнее...
 
Проблеми щитовидної залози у дітей


ПРОБЛЕМИ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ У ВАШИХ ДІТЕЙ? ПОРА НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ЕНДОКРИНОЛОГА! (стаття із газети "33 канал")

Ви стали помічати різкі перепади настрою у сина чи доньки? Вас дивує, чому вони так легко дратуються, чому раптом набирають вагу? То робляться плаксивими, то занадто збудженими? Тут слід бити тривогу, негайно звернутись до дитячого ендокринолога і провести обстеження щитовидної залози вашого чада. Адже при збоях в роботі щитовидки головними «мішенями» стають мозок дитини, розвиток якого сповільнюється, і центральна нервова система ...

Подробнее...
 
”ОЙ, ЛАДИ-ЛАДИ-ЛАДИ, НЕ БОЮСЯ Я ВОДИ...”


ОЙ, ЛАДИ-ЛАДИ-ЛАДИ, НЕ БОЮСЯ Я ВОДИ...” Новонароджені крихітки під “захисним ковпаком” лікарів-педіатрів (стаття із газети "33 канал")

Ви чули про комплексну програму обслуговування дитини протягом року? Це дуже зручно, я нею скористалась, як тільки отримала кошти за народження дитини! Тепер наш особистий педіатр із “Альтамедики” приходить додому, оглядає синочка, консультує, відповідає на мої запитання. А в мене їх - без кінця і краю! До того ж при кожному візиті у клініку я не думаю про оплату і економлю досить значну суму - 20%”, - розповідала подругам новоспечена мама Лєна.

Подробнее...
 
ДИТИНА ЗАХВОРІЛА?


ВИКЛИКАЙТЕ ДОДОМУ ЛІКАРЯ-ПЕДІАРТА МЦ “АЛЬТАМЕДІКА ПЛЮС”!

Виростити здорову дитину - це головне завдання батьків, але яке ж воно непросте. Як тяжко буває, коли маленькі хворіють! Вони ж зачасту не можуть самі сказати, що болить, де болить. Страждають мовчки — горять в температурі, заходяться кашлем... Батькам тягнути час чи пускати лікування на самоплив ні в якому разі не можна, при такому підході можливі серйозні ускладення. Слід терміново викликати додому лікаря-педіатра. Якщо ви скористаєтесь допомогою професіоналів із МЦ “Альтамедика плюс”, то ваш добрий лікар приїде на машині дуже скоро (у межах міста), а в руках у нього буде чарівна сумка-помагайка.

Подробнее...
 
ПЕРЕВІРТЕ СЕРЦЕ ДИТИНИ У КАРДІОЛОГА


СПОЧАТКУ ПЕРЕВІРТЕ СЕРЦЕ ДИТИНИ У КАРДІОЛОГА, А ПОТІМ

ВІДПУСКАЙТЕ ЇЇ НА ФІЗКУЛЬТУРУ (стаття із газети "33 канал")

Коли за рік на уроках фізкультури в Україні померли семеро школярів, Міністерство освіти і науки запровадило мораторій на багатокілометрові кроси і знизило спортивні нормативи для дітей.
Але трагедії у школах повторюються. Цієї осені у Вінницькій області несподівано помер 8-річний хлопчик після уроку фізкультури. Дитяче серце не витримало звичайних, здавалось би, фізичних навантажень...
- Болі і шуми у серці — явище досить розповсюджене у дітей, але так часто, як зараз, їх раніше не було, - ділиться спостереженнями Наталя Суханова, завідувач педіатричним відділенням МЦ “Альтамедіка плюс”. - І батькам перш за все слід з.ясувати причину серцевих негараздів у дитини. Найчастіше вони пов.язані з процесом зростання дитини, розвитком її внутрішніх органів, коли судинна система або відстає, або випереджає ріст організму. Але тільки дитячий кардіолог може розпізнати справжню органічну патологію — порок серця або міокардит, певні порушення серцевого ритму, проблеми, пов.язані з провідністю імпульсів серця та ін.

Подробнее...
 
Лихоманка у дітей


Лихоманка (гіпертермія) супроводжує багато інфекційні та запальні процеси в організмі і є захисною реакцією організму. Численними дослідами доведено посилення протиінфекційного імунітету при лихоманці, збільшення антигіпоксичної резистентності організму за рахунок супроводжуючого лихоманку стресу. Прискорення фагоцитозу і утворення імуноглобулінів; синтез інтерферонів та інтерлейкінів, стимулюючих цитотоксические та інші захисні функції макрофагів, лімфоцитів і гранулоцитів активізують окислительную нейтралізацію токсинів. Однак ці пристосувальні механізми можуть призводити до розвитку цілого ряду ускладнень - кетоацидозу, судом, аритмій, колапсу, зниження розумової активності і т.д..

Лихоманка може бути небезпечною у дітей в таких випадках:

Подробнее...
 
Що таке макулодистрофія?

Складним терміном «макулодистрофія» називають хворобу, що вражає макулу — центральну частину сітківки ока, і призводить до її виснаження. Це найпоширеніша причина втрати зору у людей, яким за 55. В основі макулодистрофії лежить патологія судин та порушення живлення центральної зони сітківки, що відповідає за центральний зір.

Наскільки поширена макулодистрофія? Ми ведемо мову про набуту макулодистрофію, у людей похилого віку. За даними Національного Інституту ока (США), макулярна дегенерація у людей похилого віку складає 50% випадків зареєстрованої сліпоти (ще 25 років тому було 10%). За  статистикою, у віці 50 років макулодистрофію різного ступеня та форми мають близько 2-3 % населення.  Це працездатний вік, коли людина має неабиякий досвід та бажання працювати.  Цей показник зростає до 30 % у людей віком 65-70 років. Частіше на цю хворобу страждають жінки, і останнім часом хвороба, на жаль, молодшає.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2

Запись на прием

Ф.И.О. пациента:
К какому специалисту? :


Контактный телефон: